Güvenlik
27 Eylül 2019 ( 3271 görüntülenme )

İstanbul yine Sallandı!..

İstanbul'da saat 23.20'de bir artçı deprem daha meydana geldi. Depremin büyüklüğünü; AFAD 3,9, Kandilli ise 4,3 olarak açıkladı.

MERKEZ ÜSSÜ SİLİVRİ


İstanbul’da yoğun şekilde hissedilen ve bazı binalarda hasara neden olan 5,8 büyüklüğündeki depremin ardından gece saatlerinde bir deprem daha meydana geldi. Kandilli’den yapılan açıklamada depremin 23.20’de meydana geldiği ve merkez üssünün Silivri olduğu belirtildi. Depremin yerin 7 metre derinliğinde ve 4,3 şiddetinde olduğu bildirildi. Depremde can kaybı veya yaralının olup olmadığı hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

AFAD 3,9 OLARAK AÇIKLADI

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Bilgilendirme Servisi’nden yapılan açıklamada ise saat 23.20’de meydana gelen depremin büyüklüğü 3,9 olarak belirtildi. Açıklamada “Denizde meydana gelen deprem, Silivri’ye 21,16 kilometre uzaklıkta ve 7,02 kilometre derinlikte yaşandı” ifadelerine yer verildi.

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve şiddetini anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere sitesinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ