Politika
19 Ekim 2020 ( 3858 görüntülenme )

İşin Rengi Değişiyor 'Resmi Toplantıda AKP Poz'

Mardin Artuklu Üniversitesi'ne Tıp Fakültesi kurulması için üniversite kampüsünde yapılan istişare toplantısına, Vali Mahmut Demirtaş ve Rektör İbrahim Özcoşar'ın yanı sıra AKP İl Başkanı Faruk Kılıç ve AKP'li belediye başkanları da katıldı.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDULAR
10 Ekim'de düzenlenen etkinliğe, akademisyenlerin değil de AKP İl Başkanı'nın katılması dikkat çekti. AKP Mardin İl Başkanlığı, fotoğrafı “İstişare toplantısı gerçekleştirdik” notuyla sosyal medyadan paylaştı. Manşette yer alan fotoğrafın ön sırasında yer alan beş isim şöyle;

‘VALİ REKTÖR VE AKP’
“AKP Mardin Milletvekili Şeyhmus Dinçel, Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü İbrahim Özcoşar, Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, AKP Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AKP’li Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı.”

AKP’DEN BAŞKA ÇAĞRILAN YOK
Adıyaman'da da benzer görüntü yaşandı. Adıyaman’daki Covid Zirvesi'ne vali başkanlık etti. İl Sağlık Müdürü, İl Emniyet Müdürü, Alay Komutanı’nın yanı sıra AKP milletvekilleri ile AKP İl Başkanı katıldı. Vali Mahmut Çuhadar'ın başkanlığında düzenlenen “Covid” zirvesine AKP'li milletvekilleri ve il yöneticileri katıldı. CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere “Kimse bizi çağırmadı” dedi.

Kaynak: Ajanslar/ Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ