12775 görüntülenme 19 Kasım 2021
YouTube'da yayın yapan Medyali TV, Eminönü'nde sokak röportajı yaptı. Röportaja, ekonomiyle ilgili sorulan sorular karşısında zıtlık yaşayan karı kocanın tartışması damga vurdu.

ANLAŞAMADILAR
Medyali TV, Eminönü'nde vatandaşlara ekonomiyle ilgili sorular yöneltti. Sorulara yanıt veren bir karı koca anlaşmazlık yaşayınca aralarında tartışma çıktı. Ekonominin iyi olduğunu iddia eden erkek, karısının "Alım gücü düştü" açıklamasına karşılık "Şükret biraz, her şey çok iyi" dedi. Çiftin tartışması, adamın röportaj alanından uzaklaşmasıyla son buldu.

EŞLER ANLAŞAMIYOR
Röportaja yansıyan görüntülerde, ekonominin gidişatıyla ilgili "İnşallah iyi olacak. Şu an ne kötü ne de iyi" yanıtını veren adamın, röportajın ilerleyen dakikalarında "Her şey çok iyi, buna da şükür. Kazan kaynıyor karnımız doyuyor" görüşünü savunduğu görüldü. Eşi ise aynı soruya "Ekonomi kötü" diye yanıt verdi. Bugün seçim olsa oylarını Erdoğan'a vereceklerini söyleyen çift, ekonomi konusunda bir türlü uzlaşıya varamadı.

EKONOMİ KÖTÜ DİYEN EŞİNE DE ÇIKIŞTI
Muhabirin "Dolar 10 lira oldu, bunun için neler söyleyebilirsiniz?" sorusu üzerine adam, "Benim o konularda pek bilgim yok. Ben Allah, kitap, Kuran, cami, namaz bu kadar." dedi. Röportajın sonunda adamın karısına "Yazıklar olsun, yediği içtiği haram olsun" demesi dikkat çekti. Kadın ise eşinin bu sözlerine gülümseyerek karşılık verdi.

Kaynak: gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ