İstanbul'da Hareketlilik Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikte büyük bir skandala imza atıldı. AKP’li Sultanbeyli Belediyesi'nin ilçede düzenlediği bisiklet sürme etkinliğinde vatandaşlara dağıtılan bisikletlerdeki İBB’nin logosunun kapatıldığı ortaya çıktı.

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE LOGOSU GİZLEDİLER

Avrupa Hareketlilik Haftası nedeniyle Sultanbeyli Belediyesi, bisiklet turu düzenledi. Sağlıklı yaşam ve daha temiz çevre hedefiyle gerçekleştirilen bisiklet turuna yüzlerce vatandaş katıldı. Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in de katıldığı etkinlikte dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Programdan önce vatandaşa dağıtılacak olan ve üzerinde Sağlık Bakanlığı ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi logoları olan bisikletlerde İBB'nin logosunun kapatıldığı görüldü.

AKP YANDAŞI FİRMA LOGOYU KAPATMIŞ
Videoya kaydedilen görüntüler İYİ Parti Sultanbeyli İlçe Başkanlığı’nın sosyal medya hesabından yayımlandı. Video ile birlikte yayımlanan mesajda, “Sultanbeyli için bas pedala programının hemen öncesinde kayda aldık görüntüleri. İstanbul Büyükşehir Belediyesi logolu sticerların Üzerine AKP yandaşı olarak bilinen bisiklet satış dükkanının sticerı ile kapatılmış. Yetkililerden açıklama bekliyoruz. Konunun sonuna kadar takipçisi olacağız” ifadeleri kullanıldı.

Kaynak:Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ