İNCE’DEN BASIN AÇIKLAMASI DUYURUSU

Konuyla ilgili bir açıklama daha yapan İnce, “24 Kasım 2019 Pazar günü saat 13.00'de Yalova Merkez Elmalık Köyündeki evimde sürece ilişkin kamuoyunu bilgilendirmek için isteyen gazetecinin istediği soruyu sorabileceği basın toplantısı düzenleyeceğim” dedi.

BU BİR KUMPAS'

Özte yanda, Gazeteci Merdan Yanardağ, Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan'ın Saray'da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştüğünü söylediği Muharrem İnce'nin "Bu kumpası ancak Kılıçdaroğlu'yla birlikte bozarız" dediğini aktardı.

‘BİZ BU KUMPASI BOZARIZ’

Gazeteci Merdan Yanardağ, Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan’ın Saray’da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen CHP’li ismin Muharrem İnce ve Kaynağının gazeteci Talat Atilla olduğunu açıklamasının ardından dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

'BU BİR KUMPAS'

 Muharrem İnce’nin kendisini aradığını belirten Yanardağ, İnce’nin Partide disiplin soruşturması da isleyeceklerini belirterek, "Bu kumpası ancak Kılıçdaroğlu ile birlikte bozarız" dediğini aktardı. Gazeteci Merdan Yanardağ, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

‘KILIÇDAROĞLU’YLA BİRLİKTE BU KUMPASI BOZARIZ’

Muharrem İnce bir paylaşımım üzerine beni aradı.. İnce, "Bu kumpas CHP' ye ve beden çok Kılıçdaroğlu'na kuruldu" dedi. Bu önemli bir iddia. Partide disiplin soruşturması da isteyeceklerini belirten İnce, "Bu kumpası ancak Kılıçdaroğlu'na ile birlikte bozarız" diye de ekledi.

NE OLMUŞTU

Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan, Saray’da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen CHP’li ismin Muharrem İnce ve haber kaynağının Talat Atilla olduğunu söylemişti. Talat Atilla ise bugün yazdığı yazıda haberi CHP’li kaynaklardan aldığını ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na söz konusu iddiaları doğrulattığını söylemişti.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ