İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran seçimleri öncesinde karşılaştığı Cihan Yaşar’dan, “Seçim günü Batman’da düğünüm vardı, oy vermek için ertelettim” sözlerini duyunca, genç vatandaşa düğününe katılma sözü vermişti.

HORON TEPTİ HALAY ÇEKTİ ÇEKTİ

İmamoğlu, verdiği sözü tuttu ve Cihan-Ceylan Yaşar çiftinin Batman’daki düğünlerine katıldı. Salona eşi Dilek İmamoğlu ile birlikte, yoğun ilgi nedeniyle zorlukla girebilen İmamoğlu, horon sürpriziyle karşılaştı. Önce Yaşar çiftini tebrik eden İmamoğlu, sonra horona durdu. Folklor ekibiyle horon tepen İmamoğlu, performansıyla alkış aldı. İmamoğlu, horondan sonra da gelin-damat ve yüzlerce davetli ile birlikte halay çekti.

‘HER ŞEY GÜZEL OLACAK’

İmamoğlu çiftini salon kapısı önünde karşılayan yüzlerce davetli, misafirlerine yoğun sevgi gösterilerinde bulundu. Zorlukla salona ulaşan İmamoğlu çifti, ilk olarak gelin ve damadı tebrik etti. Bu sırada bir sürpriz yaşandı; İmamoğlu, sahneye horon ekibiyle birlikte davet edilirken salonda “Her şey çok güzel olacak” tezahüratı yükseldi.

DESTEK BÜYÜK


Horon performansıyla alkış alan İmamoğlu, ardından davetliler ve gelin-damat ile birlikte halay çekti. Halaya, Dilek İmamoğlu da katıldı. Horon ve halayın ardından davetliler, İmamoğlu ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı. Düğünde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun mesajı da okundu.

İmamoğlu, kendisine teslim edilen nikah defterini, çifte vermesi için eşini platforma davet etti. Dilek İmamoğlu, nikah defterini geline teslim ederek, çifte mutluluklar diledi. İmamoğlu, davetlilerin alkışları eşliğinde salondan ayrıldı.

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ