İBB'nin seçilmiş Başkanı Ekrem İmamoğlu, Arnavutköy'deki seçim turunu, ilçe meydanında düzenlediği halk buluşması ile noktaladı. Hakkında üretilen iftira içerikli montaj videoları hazırlayanlara tepki gösteren İmamoğlu, şöyle konuştu;

‘BIRAKIN BU İŞLERİ AKLINIZI BAŞINIZA ALIN’


''Montaj videolarla, beni terör örgütleriyle ilişkilendirmeye çalışıyorlar. Bu aklı kıtların, cahillerin aklı bu tarz işlere çalışıyor. Bu işleri çok iyi bilirler. Kumpası, hukuka müdahaleyi, birileri hakkında bu tarz video, kaset hazırlamayı iyi bilirler. Ben bunlardan anlamam. Bırakın terör örgütleriyle bizi ilişkilendirmeyi, aklınızı başınıza alın'' dedi.

BÜYÜK COŞKU

Seçilmiş İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Arnavutköy’deki seçim turunu, ilçe meydanında düzenlediği halk buluşması ile noktaladı. Binlerce vatandaş, İmamoğlu’nu, ”Hak, hukuk, adalet” ve ”Ekrem Başkan” sloganları ile karşıladı. Seçim otobüsü üzerinden coşkulu kalabalığa seslenen İmamoğlu, özetle şunları söyledi:

VATANDAŞA DESTEK VERECEĞİM DİYORUM, BU ONLARIN ZORUNA GİDİYOR’

“Ben, kentin nimetlerini 16 milyona dağıtacağım deyince bu onların zoruna gidiyor. Sıkıntı yaratıyor. Ben, bu şehrin insanlarına, adil ve eşit davranacağım. Partizanlık yok, liyakat var. Bu arkadaşlar insanların yüzüne bakıp hangi partili olduğunu anlıyor ya birileri, biz anlamayız öyle işleri. Biz, her vatandaşımıza aynı gözle ve sıcaklıkla bakarız. Onlar, bu şehrin nimetlerini bir avuç insana dağıtacağım diyor, ben de tam tersi bu şehrin kadınlarına, çocuklarına, gençlerine dağıtacağım diyorum” dedi.

”AKLI KITLARIN AKLI MONTAJA ÇALIŞIYOR”

“Bu aklı kıtların, cahillerin aklı bu tarz işlere çalışıyor. Bu işleri çok iyi bilirler. Kumpası, hukuka müdahaleyi, birileri hakkında bu tarz video, kaset hazırlamayı iyi bilirler. Ben bunlardan anlamam. Benim nettir fikrim. Benim aklım ermez. Ben, burada da TV’de de aynı konuşurum. Aklınızı başınıza alın. Dün akşam TV’de neysem, burada da oyum. Bırakın terör örgütleriyle bizi ilişkilendirmeyi, aklınızı başınıza alın.”

‘ANAMIN AK SÜTÜ GİDİ HELEL BİR SEÇİM KAZANDIM’

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ