CHP'li Muharrem İnce, Haber Global'de katıldığı programda konuşmasının kesilip ekrana Erdoğan'ın konuşmasının verilmesi sonrası canlı yayını terk etti. İnce, programı terk ettikten sonra Twitter hesabından bir paylaşımda bulundu. "Gösterdiğim tavır, tek sesli medya düzeninedir" diyen İnce'nin paylaşımı şöyle:

‘YETER ARTIK’
"Haber Global yayınında gösterdiğim tavır birlikte program yapmaya çalıştığımız Senem Toluay Ilgaz’a, Nihal Bengisu Karaca’ya, Tuba Atav’a, Özlem Gürses’e değil, tüm ekranlarda sadece kendisi olmak isteyen zihniyete ve konuklarına nezaketsizlik yapan tek sesli medya düzeninedir."

NE OLMUŞTU

CHP'li Muharrem İnce, Haber Global'de Senem Toluay Ilgaz'ın sunduğu 'Neden' programına konuk oldu. CHP'li Muharrem İnce, konuşması kesilip Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasının verilmesi üzerine Haber Global'de katıldığı canlı yayını terk etti.

ERDOĞAN ARAYA GİRDİ, İNCE’NİN KONUŞMASINI KESTİLER

İnce, konuşması kesilerek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasının verilmesine tepki göstererek canlı yayını terk etti.CHP'li İnce, yayını terk etmeden önce şu ifadeleri kullandı:

‘HER YERDE ERDOĞAN, BIRAKIN DA KONUŞAYIM’
"Okçular Vakfı'ndaki konuşmasını vermeyeceğiz dediniz. Verdiniz. Ben konuşuyorum burda, 35 televizyon onu veriyor zaten. Daha sonra acilen beni kesip ona bağlıyorsunuz. Ben bir daha sizin kanalınıza gelmeyeceğim. Türkiye bu faşist bir düzenden kurtulacak, 35 televizyonda Erdoğan konuşuyor, onun karşısında 2 sene önce rakip olmuş birisiyim ben. Ben gururumla kimseyi oynatmam."
İnce'nin stüdyoyu terk etmesinin ardından program reklam arası verdi.

Kaynak: Ajanslar/ gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ