Yerel seçim öncesi ortaya çıkan broşür provokasyonuna Antalya’da da rastlandı. Saadet Partisi’nin, İl Seçim Kurulu’na başvurarak söz konusu broşürlerin toplatılması için yaptığı itiraz kabul edildi.

Ankara’da yerel seçim öncesi ortaya çıkan broşür provokasyonuna Antalya’da da rastlandı. Saadet Partisi Antalya Milletvekili Ali Aktaş, söz konusu provokasyona sert tepki göstererek, broşürlerin toplatılması için İl Seçim Kurulu’na yapılan itirazın kabul edildiğini söyledi. Söz konusu broşürlerde muhalefet partilerinin HDP ile iş birliği yaptığı algısı oluşturulmaya çalışılıyordu.

SAADET PARTİSİ: ‘BÖYLE ŞEREFSİZLİK GÖRÜLMEDİ’

Saadet Partisi, İYİ Parti ve CHP’nin, HDP ile ittifak yaptığı algısı yaratmak amacıyla dağıtılan broşürlere sert tepki geldi. Saadet Partisi Antalya adayı Ali Aktaş, “Tarih böyle şerefsizlik az görür ya da bir daha görmez” ifadelerini kullandı. Seçimlere yaklaşırken yaşanan broşür provokasyonuna Saadet Partisi cephesi çok sert tepki gösterdi. ANKARA’DA DA KORSAN BROŞÜR DAĞITILDI

Saadet Partisi, İYİ Parti ve CHP’nin, HDP ile ittifak yaptığı algısının yaratılmaya çalışıldığı yüzbinlerce broşür Ankara ve Antalya başta olmak üzere, ülkenin çeşitli yerlerinde bugün vatandaşlara dağıtıldı.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ