Politika
22 Nisan 2019 ( 970 görüntülenme )

Sabah'tan akıl almaz başlık: 'DOĞAL TEPKİ'

Sabah gazetesi yazarı Mehmet Barlas, bugün yazdığı köşe yazısında CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun uğradığı linç girişimini ‘doğal tepki’ olarak niteledi.


Barlas, yazısında yaşananlara ilişkin 'Doğal tepkiler' ara başlığını kullandı.Mehmet Barlas'ın bugün yayımlanan yazısının ilgili bölümü şöyle:

'HDP'NİN SÖYLEMLERİ CHP'Yİ İLGİLENDİRİYOR'

“HDP'lilerin söylemlerinin CHP'yi ilgilendiren yanları, tabii ki PKK ile mücadele ederken şehit olan gençlerin ailelerini yakından etkiliyor. Hatırlanacağı gibi yerel seçimlerden önce partisinin grup toplantısında konuşan HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, "Kürdistan'da biz kazanacağız. Batıda da AK Parti ve MHP'ye kaybettireceğiz." sözleriyle Ankara ve İstanbul'daki seçim sonuçlarının yorumuna katkıda bulunmuştu.”

'DOĞAL TEPKİ'

“Kılıçdaroğlu bir partinin genel başkanı olarak tabii ki kendi partisine oy verenlerin sayıları arttıkça mutlu olur. Ancak bu artan oylar PKK terörüyle mücadele edenlerin aleyhindeki durumlara sebep olursa, bu defa da şehit cenazelerinde son olaydaki gibi tepkilere yol açılır.” dedi.

kaynak:yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ