İYİ Parti Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, HDP’ye sert sözlerle tepki gösterdi. Ağıralioğlu, "Demokratik haklar, özgürlük, aş ve iş talepleri insanımıza ve hayata dair taleplerdir. Bu toprakların meselelerini ve derdini, biz, yine kendi insanımızla çözeriz.” Dedi
‘KENDİ İNSANIMIZIN SORUNUNU KENDİ İNSANIMIZLA ÇÖZERİZ’


Twitter hesabından bir paylaşım yapan Ağıralioğlu, İYİ Parti’nin 5 milyon cesur insanın oyu ile Meclis’e girdiğinin altını çizerek “Bu toprakların meselelerini ve derdini, biz, yine kendi insanımızla çözeriz” dedi.İYİ Parti Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

BİZ BU MECLİS’BEŞ MİLYON CESUR İNSANIN OYLARIYLA GELDİK’

."Biz, PKK’lı alçakların sayesinde değil, devletine, bayrağına sadık 5 milyon cesur insanın oyuyla Meclis’e girdik. Bu kararlılıkla mücadeleye devam ediyoruz. Hiç popülizm yapmadık. Ne dediğimiz ne demediğimiz ortadadır. Bunun aksini iddia etmek, siyasetin değil tıbbın konusudur."

“BU TOPRAKLARIN DERDİNİ KENDİ İNSANIMIZLA ÇÖZERİZ”

"Her HDP’liyi PKK’lı sayan ucuzluğa da, her Kürt'ü PKK’lı etmeye çalışan alçaklığa da sürekli itiraz ediyoruz. Demokratik haklar, özgürlük, aş ve iş talepleri insanımıza ve hayata dair taleplerdir. Bu toprakların meselelerini ve derdini, biz, yine kendi insanımızla çözeriz.Ak Parti'nin siyaset etme şekli, HDP’nin en büyük şansıdır. Devlete hizmet imkânı elimize geçtiğinde, terörle arasına mesafe koymayan hiç kimse milletin meclisine giremeyecek. Bu günlerin tadını çıkarın. Kürtlerimizi, PKK’lının da sizin de tasallutundan kurtaracağız. Allah kerîm..."

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ