Politika
29 Aralık 2018 ( 1432 görüntülenme )

Hava puslu... MHP ADAYINI BAKIN KİM AÇIKLADI...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da 39 ilçenin belediye başkan adaylarını açıklarken, üç belediyeyi sona saklaması dikkat çekti. AKP'nin İstanbul belediye başkan adayları, Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirilen törenle açıklandı. Adayları açıklayarak tek tek sahneye davet eden Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 3 belediyeyi sona saklaması dikkat çekti.

MHP ADAYLARINI ERDOĞAN AÇIKLADI

39 ilçesi bulunan İstanbul'da 1. Bölge'den Maltepe, 2. Bölge'den Beşiktaş, 3. Bölge'den Silivri beklenildiği gibi MHP'ye bırakıldı. Erdoğan, MHP'nin Beşiktaş'ta Serkan Toper, Maltepe'de Ahmet Baykan, Silivri'de ise Volkan Yılmaz'ı aday gösterdiğini ve bu isimlerin AKP tarafından da destekleneceğini açıkladı.

BİNALİ YILDIRIM'DAN BAHÇELİ'YE TEŞEKKÜR

Öte yandan isminin açıklanmasının ardından sahneye gelerek konuşma yapan Binali Yıldırım da MHP genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye teşekkür etti. Yıldırım, "Parti teşkilatıma, yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı'nın mimarlarından sayın Bahçeli ve çalışma arkadaşlarına destekleri için teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ