18966 görüntülenme 12 Haziran 2021
Gazeteci Süleyman Özışık, organize suç lideri Sedat Peker'in kendisiyle ilgili iddialarına cevap verdi. Özışık ‘Herkes Sedat Peker'e bir şeyler söyledi. Madem adım bu işlerin içine bir şekilde bulaştırıldı, o zaman söz söyleme sırası bana geldi. Benim de bildiklerim var benim de öğrendiklerim var. Bunları tek tek anlatacağım. Korkmadan çekinmeden anlatacağım." diyerek gözdağı verdi.

JET YANIT ‘BU NE SAMİMİYET’
Hakkında organize suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle soruşturma başlatılan Sedat Peker’e yakınlığı ile bilinen Emre Olgun, Twitter hesabından Süleyman Özışık hakkında paylaşımda bulundu. Özışın’ın, Peker ile yakın olmadığı savunması yapmasının ardından konuşan Olgun, Süleyman Özışık’ın düğününe gönderilen 80 bin TL değerindeki takı ve çelengi dile getirdi. Olgun, Özışık’ı işaret ederek, “Sedat Peker hediye olarak maddi değeri takriben 80.000 ₺ olan mücevher kolye göndermişti. Neden kabul ettin?” diye sordu.Olgun, sözlerine şöyle devam etti:

‘KİMSE SANA İNANMAZ’

“Ayrıca büyük devasal bir Sedat Peker çelengi vardı. Onun önünde neden ailecek fotoğraf çekildiniz? Yani iki kez görüşmediğin ortada. Öyle ki, vücut diliyle bile haber gönderdiğin veya selamladığın bir insan ile hayatında sadece iki kere görüşmüş olduğuna ortalama zeka seviyesine sahip hiç kimse inanmaz.”

‘GERÇEK NEYSE ORTAYA ÇIKAR’
Süleyman Özışık, Gerçeklerin, bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır. Sn. Sedat Peker ile sadece 2 kere görüştüğünü beyan ediyorsun. Ancak video içeriğinde ismi geçtiğinde kolunla bir takım hareketler yapıyorsun bu gizli bir konuşma metodu mu?”

ÖZIŞIK: ‘’SOYLU GÖREVDE VE ERDOĞAN’IN YANINDA OLDUĞU SÜRECE ONU SAVUNACAĞIM’

Öte yanda Özışık ‘Şunu söyleyeyim. Sizlerde şahit olun. Ben bu kırgınlığı içimde tutmam, mesleğime de yansıtmam. Allah ve tarihin huzurunda şunu söylüyorum. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, devlet makamında olduğu ve cumhurbaşkanının yanında durduğu sürece onu savunmak benim boynumun borcu ve namus borcum olsun.” diyerek Soylu görevde ve de Erdoğan’ın yanında durduğu sürece onu savunacağını duyurdu.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ