Yaptığı skandal açıklamalarla sık sık tartışmaların gündeminde olan Habertürk gazetesi yazarı Nagehan Alçı’nın ekran yüzü olarak ısrarla canlı yayına çıkarılmasına tepkiler büyüyor. İktidara yakınlığı ile bilinen Habertürk yazarı Nagehan Alçı’ya tepkiler dinmek bilmiyor.

AĞIR İTHAM
Yaptığı skandal açıklamalarla tepkilerin odağında olan Alçı, geçtiğimiz akşam katıldığı canlı yayında yeni bir tartışmaya neden oldu. Daha önce PKK ve FETÖ’ye yönelik övgü dolu sözleriyle gündeme gelen Alçı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ‘katil devlet’ olduğunu savundu.


TEPKİLER SERT

Alçı’nın bu sözleri sosyal medyada tepkilere neden olurken, tepkilerden Habertürk’te nasibini aldı. Yaptığı skandal açıklamalarına rağmen Alçı’yı ekranlarda tutan kanala çok sayıda vatandaş tepki gösterdi.

CANLI YAYIN KARIŞTI
Habertürk yazarı Nagehan Alçı, canlı yayında Prof. Dr. Ersan Şen ile tartışmaya girince programın moderatörü 'acil reklam arası' verdi. Habertürk TV'de yayınlanan 'Enine Boyuna' programında dün, Türkiye'nin Suriye politikası ve kurulması planlanan 'güvenli bölge' konuları tar

HUKUKÇU ERSAN HOCA ÖFKELENDİ
Bu sırada Habertürk yazarı Nagehan Alçı ile Prof. Dr. Ersan Şen arasında başlayan gerilim, Şen'in ayağa kalkarak “Gideyim mi?” diye sorması üzerine tırmandı. Moderatör Hülya Hökenek ise ikiliyi sakinleştirmek için “Acil olarak bir reklam rica ediyorum yönetmenimden” diyerek yayını kesti.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ