Emekli donanma komutanı Nusret Güner, 14 emekli amirale elektronik kelepçe takılmasına tepki göstererek "40 yıl ülkene sadakatla hizmet et; birileri seni FETÖ’nün önüne atsın, yıllarca hapis yat; şimdi de emekli olduğun halde, halkını tehlikelere karşı uyardığın için darbecilikle suçlan, itibarsızlaştırılman için tüm devlet kurumlarını seferber etsinler ve sana kelepçe vursunlar!" dedi.

EMEKLİ DONANMA KOMUTANI TEPKİLİ
Montrö duyurusu nedeniyle sorgulanıp adli kontrolle serbest bırakılan 14 emekli amirale elektronik kelepçe takıldığı ortaya çıktı. Emekli donanma komutanı ve oramiral Nusret Güner, kelepçe uygulamasına tepki gösterdi. Güner, şu ifadeleri kullandı:

‘İTİBARSIZLAŞTIRMAYIN

* 40 yıl ülkene sadakatle hizmet et; birileri seni FETÖ'nün önüne atsın, yıllarca hapis yat; şimdi de emekli olduğun halde, halkını tehlikelere karşı uyardığın için darbecilikle suçlan, itibarsızlaştırılman için tüm devlet kurumlarını seferber etsinler ve sana kelepçe vursunlar!

‘TARİH BUNU DA NOT ETMİŞTİR’
* Devleti yönetenler ile, yönetmeye aday olanlar! Terörist başının Kırmızı Bülten ile aranan kardeşini TRT'ye çıkarıp, Emekli Amirallere kelepçe vurmak! Oy uğruna değerlerinden vazgeçenler ile hiçbir yere gidilemeyeceğini yaşayarak göreceğiz. Tarih bunu da not etmiştir.”

Kaynak: Ajanslar/ Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ