MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, kişisel hesabından kendi partisine eleştirilerde bulundu. Cemal Enginyurt, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda partisini eleştirerek, “Hepsini anlayışla karşılarım. Lakin! Aynı parti de, aynı gemideyiz, benim hakkım da gıybete ne gerek var?” dedi.

‘GIYBET ETMEYİN’
Partisindeki bazı isimleri “Aynı parti de, aynı gemideyiz, benim hakkım da gıybete ne gerek var?” diyerek tenkit eden MHP’li Cemal Enginyurt, “Gıybet ederek arkamdan kuyu kazacağınıza, MHP ve Devlet Bahçeli düşmanı olduğu için yazdıklarıma "Cemalin söylediklerini ciddiye almayın" diyeceğinize, biz onun gibi düşünmüyoruz diyerek sahte itibar göreceğinize fikrinizi yazsanız, sizin görüşlerinizi okusak da bilgilensek diyorum” dedi.MHP’li Enginyurt’un paylaşımının tamamı şu şekilde:

‘AYNI GEMİDEYİZ’

“Üslubum sert olabilir, Nazik(!) ve kibar(!) bulmayabilirsiniz, Agresif ve kaba(!) diyebilirsiniz, Tarzınız bana uymaz, Aynı dilden konuşmayız, Olayları benim gibi görmezsiniz, Hepsini anlayışla karşılarım. Lakin! Aynı parti de, aynı gemideyiz, benim hakkım da gıybete ne gerek var? Gıybet ederek arkamdan kuyu kazacağınıza, MHP ve Devlet Bahçeli düşmanı olduğu için yazdıklarıma "Cemalin söylediklerini ciddiye almayın" diyeceğinize, biz onun gibi düşünmüyoruz diyerek sahte itibar göreceğinize fikrinizi yazsanız, sizin görüşlerinizi okusak da bilgilensek diyorum.”

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ