Ana Sayfa
08 Mayıs 2022 ( 319 görüntülenme )

Gökçek Duramıyor 'Pas Uzun Yanıt Sert'

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, kendisini yönelik paylaşımlarda bulunan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e ''Bir daha benim karşıma çıkarsan seni perişan ederim Melih'' diyerek sert uyarıda bulundu.

GÖKÇEK DURAMIYOR
Son dönemde sığınmacılara yönelik açıklamaları ile gündeme gelen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, bu kez de eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile yaşadığı polemik ile gündeme geldi. Melih Gökçek, sosyal medya hesabından Özdağ'ı hedef alan bir paylaşımda bulundu ve ağır göndermede şöyle bulundu;

‘KANDIRMA SANATINI İYİ BİLİR’
''ÜMİT ÖZDAĞ EĞİTİLMİŞ BİRİ… BUNU KENDİ ANLATTIĞI ÖRNEKLE ORTAYA KOYUYOR… BAKIN ALGI NASIL YAPILIR. İNSANLAR NASIL KANDIRILIR… GERÇEK OLMAYAN BİR KONU GERÇEKMİŞ GİBİ İNSANLAR NASIL İKNA EDİLİR TEK TEK ANLATIYOR… TIPKI SURIYE’LI GÖÇMENLER KONUSU GİBİ'' ifadelerini kullandı.

ÖZDAĞ SERT YANIT
Ümit Özdağ da Gökçek'in bu paylaşımına yanıt verdi.
‘SENİ PERİŞAN EDERİM’
Gökçek'in paylaşımını alıntılayan Özdağ, ''Doğru, Atatürk ve babam eğitti beni, Rahmetli babam Cengiz ağabeyi çok severdi. Onun hatırına sana bir şey söylemedim şimdiye değin. Bir daha suça meyilli zekan İle benim karşıma çakarsan seni perişan ederim Melih. Söz veriyorum. Zafer Partisine Saygı göstermeyi öğreneceksin'' diyerek sert bir şekilde uyardı.


Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ