AKP İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun AKP'ye yönelik değerlendirmelerine, " Haberi olsun; Boğaz, bu mevsimde serin, yazın da derindir” sözleriyle tehdit ederek, yanıt verdi.

KAFTANCIOĞLU ‘BİR ŞEKİLDE İKTİDAR DEĞİŞİKLİĞİ OLABİLİR’ DEMİŞTİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, dün Halk TV’de katıldığı programda AKP’yi eleştirmişti. AKP’de yaşanan gelişmeleri değerlendiren Kaftancıoğlu, “Şöyle bir gerçeklik var ki bu korkuları, bu savrulmaları, akılla değil öfkeyle hırsıyla 1 kişinin aklıyla iş yapmaları iktidarı hiç iyi bir yere götürmüyor. Önümüzdeki süreçte bir erken seçimle veya başka bir şekilde bir iktidar değişikliğini, hatta bir sistem değişikliğini görüyorum. Bu ülkede halkın gerçekten gözü açıldı” ifadelerini kullanmıştı.

İMALI TEPKİ


İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ise, Canan Kaftancıoğlu’na Twitter hesabından 15 Temmuz hatırlatmasıyla yanıt verdi. Şenocak, “Boğaz bu mevsim serin, yazın da derindir” diye seslendi. Bayram Şenocak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Kaftancıoğlu’na yönelik şu ifadeleri kullandı’

‘BOĞAZ BU MEVSİM BOĞAZ SERİN VE YAZIN DA DERİN’
“Seçimle olmazsa bir şekilde’ Milletimiz buna en son yelteneni 15 Temmuz’da Şehitler Köprüsü’nden Boğaz’a dökmüştü. Anlaşılan bünyesine demokrasi fazla gelen CHP İl Başkanı, genlerine uygun maceralar arıyor. Haberi olsun; Boğaz bu mevsim serin, yazın da derindir” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ