55388 görüntülenme11 Eylül 2020
Fatih Portakal sonrası FOX Ana Haber bültenini sunmaya başlayan Selçuk Tepeli, ikinci yayınında köprü geçiş ücretlerinden bahsederken, “Ne kadar düdüklendiğinizi anlamıyorsunuz” ifadelerini kullandı.

ARGO İFADE

Fatih Portakal’ın FOX Ana Haber sunuculuğunu bırakmasından sonra haberleri sunmaya başlayan Selçuk Tepeli, ikinci yayınında bombayı patlattı. Tepeli köprü geçiş ücretlerinden bahsederken, “Geçerken de ne kadar ödediğimizi tam olarak kestiremediğimiz çünkü bunun önüne arkasına otoyollar konuluyor. Orada bip bip bir yerlerden geçiyorsun. Yani geçen varsa bilir orada ne kadar düdüklendiğini gerçekten anlamıyorsun” ifadelerini kullandı.

SELÇUK TEPELİ KİMDİR?
Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Selçuk Tepeli, Fransa’da Avrupa Birliği ve yazılı basın yönetimi üstüne yüksek lisans yaptı. Habertürk’ün eski genel yayın yönetmeni olduğu bilinen Selçuk Tepeli; İngilizce, Fransızca ve İspanyolca biliyor. Selçuk Tepeli daha önce Aktüel Dergisi, Newsweek Dergisi yayın yönetmenliği ve Habertürk yayın danışmanlığı, Habertürk Gazetesi haftasonu ekleri yayın yönetmenliği görevlerini yürüttü. Habertürk TV’de Ceyda Karan ile Eksen isimli programı yapan Selçuk Tepeli, Fatih Altaylı’nın görevini bırakmasının ardından Habertürk TV genel yayın yönetmenliği görevini de sürdürdü. Selçuk Tepeli’nin 2020 yılının ocak ayında Habertürk’ten istifa ettiği biliniyordu.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ