18547 görüntülenme14 Temmuz 2017
MENGİ: AKŞENER'İ YILDIRMA POLİTİKASI TERS TEPİYOR...

Meral Akşener'in kuracağı yeni parti gündemdeki sıcaklığını koruyor...Tecrübeli gazeteci Güngör Mengi, bugünkü köşe yazısında Akşener'in kuracağı partiyle ilgili gözlemlerini anlattı.

Vatandaşların yeni kurulacak partiyi beklediğine dikkat çeken Mengi, Bahçeli'ye de Akşener'le uğraşmaması konusunda çağrıda bulundu.

İşte Mengi'nin bugünkü yazısından öne çıkan başlıklar:

"AKŞENER'İ YILDIRMA POLİTİKASI TERS TEPİYOR"

İş Dünyası Vakfı iftarında masada Meral Akşener'in adı geçince Meclis Başkanı İsmail Kahraman'ın "Şu Meral Kılıçdaroğlu mu" demesi ise inanılması zor bir cinsiyet ayırımcılığıdır maalesef.Dün yaptığı "masum bir teşbihti" açıklamasına rağmen "üstelik siyaseten tarafsız olması gereken" bir Meclis Başkanı "düzeyine" yakışmadı.

Yalnız, öyle görünüyor ki Akşener'i yıldırma faaliyeti ters yönde etki yapıyor.Bir sahil kasabasında gittiğim balık restoranı sahibi "Buralarda herkes Akşener'in kuracağı partiyi bekliyor. Merkezde bir parti büyük beklenti halinde, Akşener'in siyasi deneyimi ve konuşmaları güven veriyor" deyince şaşırdım.

Yeni partinin kurucuları arasında olan Yusuf Halaçoğlu "Türkiye'de yeni bir parti için büyük beklenti olduğunu gördük" sözlerinde haklıymış demek ki.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ