Ana Sayfa
08 Aralık 2016 ( 2537 görüntülenme )

Flaş! Bahçeli'ye TEK DOSYA!

Ülkücüler Türkiye’ye İspatlayacak!
 Kızılcahamam kampında yaptığı açıklamayla olağanüstü kurultay taleplerine kapıyı kapatan ve ülkücü iradeye mahkeme salonunun adres gösteren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye Oğan, Aydın ve Akşener büyük tepki gösterdi.

Kurultay çağrısı yaparak imza çalışmalarına başlayan ve yeterli sayıya ulaşan Koray Aydın, Sinan Oğan ve Meral Akşener’den Devlet Bahçeli’nin açıklamalarına sert tepki geldi.

Oğan: “Ülkücü İrade Hiçe Sayılamaz”

Sinan Oğan Bahçeli’nin açıklamasından hemen sonra yaptığı açıklamasında kurultay salonu yerine mahkemeyi işaret etmenin, ülkücü liderlik sorumluluğuyla bağdaşmadığını ifade etti. Oğan “Hiçbir kişi ya da kurum ülkücü iradeyi hiçe sayamaz. Ülküdaşlarımız müsterih olsunlar; ülkücü iradenin tecelli edeceği o an mutlaka gelecektir” ifadeleriyle mücadeleye devam edeceği mesajını verdi.

Aydın: “Demokratik Bir Talep”

Koray Aydın da “olağanüstü kurultay talebinin yasaya ve tüzüğe dayanan, haklı, meşru ve yerinde bir demokratik talep” olduğunu kaydetti. “Büyük kurultay delegesi arkadaşlarımızdan aldığımız imzaları belirlediğimiz takvime göre önümüzdeki hafta sonunda tek klasörde birleştirip, usulüne uygun olarak Genel Merkez’e sunacağız” ifadelerini dile getirdi.

Akşener: Ülkücüler Türkiye’ye İspatlayacak

Meral Akşener de Bahçeli’nin kurultay taleplerine karşı takındığı olumsuz tutumu sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan eleştirdi. Akşener, Twitter mesajında, “Ülkücüler, hukuk ve demokrasinin keyfilikten, sevginin benlikten güçlü olduğunu, önce kendi evlerinde sonrada tüm Türkiye’de ispatlayacaklar” diyerek ülkücülere seslendi.

Haber3Hilal

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tvfran
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ