Ana Sayfa
04 Kasım 2018 ( 7289 görüntülenme )

'ESKİ BAKAN YAŞAMINI YİTİRDİ'

Sağlık eski Bakanı Prof. Dr. İsmail Karakuyu (68), kanser tedavisi gördüğü Ankara'daki hastanede yaşamını yitirdi. Karakuyu'nun yarın memleketi Kütahya'nın Simav ilçesinde toprağa verileceği belirtildi.

Sağlık eski Bakanı, evli ve 2 çocuk babası İsmail Karakuyu, bir süredir tedavi gördüğü Ankara'daki hastanede bugün saat 11.00 sıralarında yaşamını yitirdi.

DYP MİLLETVEKİLİ

Akdeniz Üniversitesi Isparta Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi ve Dekan Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Karakuyu, 19 ve 20. dönemde Doğru Yol Partisi'nden (DYP) Kütahya milletvekilliği yaptı. 20. dönem milletvekilliği esnasında kısa bir süre Sağlık Bakanlığı görevinde de bulundu. Karakuyu'nun cenazesinin yarın memleketi Kütahya'nın Simav ilçesinde düzenlenecek törenin ardından toprağa verileceği bildirildi.

AKŞENER’DEN TAZİYE

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, hayatını kaybeden Eski Bakan İsmail Karakuyu için taziye mesajı yayınladı.

Akşener paylaşımında, "Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden, eski milletvekili ve Sağlık Bakanlarımızdan kadim dostum Prof. Dr. İsmail Karakuyu'ya Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Yeniçağ/DHA

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ