Ana Sayfa
01 Şubat 2019 ( 7694 görüntülenme )

AKP'li Vekilden beklenmedik çıkış: 'YARGILAYIN'

Katıldığı bir programda çarpıcı açıklamalarda bulunan eski AKP Milletvekili Faruk Ünsal, Bahçeli'nin FETÖ'yü siyasi malzeme olarak kullandığını söyledi.

Ahmet Faruk Ünsal, "Fethullahçı örgütlenmeyi siyasi malzeme olarak meydanlarda kullanan Devlet Bahçeli'ydi"diyerek MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi eleştirdi ve bu örgütü kullanan siyasi kadrolarla ilgili, mahkeme sürecinin işlemesi gerektiğini söyledi.


'HAKKINDA MAHKEME BAŞLAMASI LAZIM'

TV5'de yayınlanan "Çağlar Cilara ile Gündemdekiler" adlı programa katılan Ünsal, "Devlet Bahçeli, 1725 Aralık'tan sonra yaşanan seçimde, bütün seçimin ana propaganda malzemesini Fethullahçı örgütün kayıtlarını kullanarak yaptı. Artık ne olduğu açığa çıkmış örgütün bütün tezlerini kullanan bu siyasal kadroyla, bunlarla ilgili mahkeme süreçleri yürümesi gerekmiyor mu?" diye sordu. 

'AKP'Lİ VEKİLLERE KİMSE DOKUNMAYACAK MI'

FETÖ'ye ilgili yargılamaları, Bank Asya'da hesaplarının bulunması nedeniyle yargılananlardan örnek vererek, "Başkasının Bank Asya'da 100 lirası var ise onun bütün hayatını söndürüyorsunuz. Televizyonlarda programlar yapan oralardan aldığı paralarla evler villalar alan, kendi milletvekilleri içinde seçim harcamalarına Bank Asya'dan aldığı kredilerle yürüten AK Parti milletvekillerine dokunmayacaksınız ama sıradan vatandaşın hayatını karartacaksınız." diyerek eleştiren Ünsal, sözlerine şöyle devam etti:

'BÜYÜK ADALETSİZLİK'

"AK Parti, milletin olmazsa olmaz özelliği olan adaletle oynadı. Hz. Ali diyor ki, devletin dini adalettir.Biz maalesef AK Parti iktidarında büyük bir adaletsizlik görüyoruz."

kaynak:yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ