5757 görüntülenme 28 Nisan 2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan Partisinin Kızılcahamam'da gerçekleştirilen 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'na seslendi. Erdoğan, Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'nun Iğdır, Ardahan, Şırnak gibi illerde Üniversitenin ne işi var söylemlerine yanıt olarak ;''Adama sormazlar mı tabelası var binası yok diye''. ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN’A TEPKİ: ‘VURURSUNUZ VURURSUNUZ DA…’

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Saadet Partisi (SP) ile ilgili, “Adama sormazlar mı, tabelası var, binası yok” sözlerine SP, “Vurursunuz vurursunuz eyvallah da; ölmezsek sıkıntı büyük” sözleriyle karşılık verdi. SP’nin 31 Mart’ta Antalya Büyükşehir Belediyesi başkan adayı da olan Ali Aktaş’ın sosyal medya hesabından yapılan paylaşım şöyle;

‘ERDOĞAN BİLSİN Kİ İL BAŞKANIYKEN MAAŞINI PARTİMİZ ÖDEDİ’

“Saadet Partisi için ‘Tabelası var, binası yok’ diye hakaret eden Erdoğan da şunu bilsin ki; RP İstanbul il başkanıyken ona maaş ödeyen bu teşkilat ve bu milletin her fikirden yüz binlerce evladı bağışlarıyla yeni genel merkezini alır… Tam da bugünler için söylenmiş gibi; ‘Vurursunuz vurursunuz eyvallah da; ölmezsek sıkıntı büyük’” ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN ‘TABELASI VAR BİNASI YOK’ DEMİŞTİ

Erdoğan’ın dün AKP’nin Kızılcahamam Kampı’ndaki konuşmasında, SP’nin Ankara’daki Genel Merkez binasının mahkeme kararıyla tahliye edilmesine gönderme yaparak, “Adama sormazlar mı, tabelası var, binası yok” demişti.

Kaynak: Cumhuriyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ