26408 görüntülenme 10 Ocak 2022
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, hakkında 250 bin TL’lik manevi tazminat davası açan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, “Gözümü korkutamazsın, yolumdan döndüremezsin. Canım da malım da param da bu vatana feda olsun” dedi.

‘GÖZÜMÜ KORKUTAMAZSIN’
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç hakkında “kişilik haklarını ihlal ettiği” iddiasıyla 250 bin TL manevi tazminat davası açtı. Özkoç, dava ile ilgili haberi sosyal medya hesabında paylaşarak; “Gözümü korkutamazsın, yolumdan döndüremezsin. Canım da malım da param da bu vatana feda olsun. Erdoğan'ın FETÖ'yle beraber olduğunun itirafını bilgilerinize sunuyorum” dedi. 

Özkoç, paylaşımına Erdoğan’ın CNN Türk TV’de geçmişte konuk olduğu programdan bir videoyu da ekledi.

ERDOĞAN 'ALDATILDIK'
Erdoğan’ın programda, “Bizim zamanımızda biz bunların bu tür ihanet içerisinde olmalarını gerçekten başta şahsım olmak üzere hiç düşünmedik. Ama meğerse bunlar büyük bir ihanet şebekesiymiş. Aldatıldık” dediği görüldü.

ÖZKOÇ NE DEMİŞTİ
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, dün Kocaeli’de; “Sen FETÖ’cünün Allah’ısın, bir numaralı sanığısın senin kaçacak yerin yok. Sonuna kadar senden hesap soracağız, sonuna kadar” demişti.

Kaynak: Cumhuriyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ