10664 görüntülenme 11 Eylül 2021
Kahramanmaraş'ta kendisine destek vermeye gelen partililere seslenen Erdoğan, "tek devlet, tek bayrak, tek millet" dedikten sonra bir süre duraksayarak, konuşmasını 'rabia' işaretini tamamlamadan bitirdi.

'RABİA' İŞARETİNİ YARIDA BIRAKTI
Burada gerçekleştirilen Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'na katılan Erdoğan, yaklaşık 40 dakika süren konuşmasını kendisiyle özdeşleşen ve 'yeminimiz' adını verdiği 'rabia' ile tamamlamak istedi. Aykırı'dan Cemre Dağaşan'ın haberine göre; kendisine destek vermeye gelen partililere seslenen Erdoğan, "tek devlet, tek bayrak, tek millet" dedikten sonra bir süre duraksayarak, konuşmasını 'rabia' işaretini tamamlamadan bitirdi.

SİSİ HEYETİ YAPILAN İLE ANKARA GÖRÜŞMELERİ AKLA GELDİ
Erdoğan'ın bu tavrı ise pek çok kişi tarafından Türkiye ve Mısır arasında yaşanan normalleşme süreci ile ilişkilendirildi. Hatırlanacağı üzere 8 Eylül tarihinde Ankara'ya gelen Mısır heyeti ile Türk heyeti arasında ikinci tur istikşafi görüşmeleri yapılmış ve görüşmeler sonucunda normalleşme süreci için ek adımların atılması ve istişarelerin sürdürülmesinde mutabık kalındığı açıklanmıştı.

Kaynak: Ajanslar/ gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ