Politika
18 Ağustos 2018 ( 1201 görüntülenme )

Erdoğan kesti attı!.. 'MEYDAN OKUYORUZ'

AKP 6. Olağan Büyük Kongresi bugün Ankara Arena Kapalı Spor Salonunda gerçekleştiriliyor. Buradaki konuşmasının ardından kongre salonunda partilere hitap eden Erdoğan, "Buradan bir kez daha haykırıyorum başaramayacaksınız çünkü biz Türk Milletiyiz. Birileri kurla, dövizle, enflasyonla tehdit ediyor. Biz de diyoruz ki, oyununuzu gördük, meydan okuyoruz. " dedi

‘ONLARIN DOLARI VARSA BİZİM DE ALLAHIMIZ VAR’

Türkiye’nin bugüne kadar hiçbir yerde eğilmediğini, sadece Allah’ın huzurunda, rükuda ve secdede eğildiğini dile getiren Erdoğan, ABD’ye yönelik verdiği mesajda, “Yok şuymuş, yok buymuş, yok dolarmış, yok böyle bir şey. Onların dolarları varsa bizim Allah’ımız var. Yolumuza emin adımlarla yürüyoruz, yürüyeceğiz hiç endişeniz olmasın. Bugüne kadar bizi çökertemediler, bundan sonra da çökertemeyecekler, yeter ki siz dimdik ayakta durun” çağrısında bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKP Kongresi’nde partilere sesleniyor. Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

“OYUNUNUZU GÖRDÜK, MEYDAN OKUYORUZ”

“Bugün de birileri kurla, dövizle, enflasyonla tehdit ediyor. Biz de diyoruz ki, oyununuzu gördük, meydan okuyoruz. İman varsa, imkan da vardır. Milletimiz nice ihanetleri, tuzakları hep imanıyla boğmuştur. Bugün de imanımızla mücadelemizi yürütüyoruz. Hem cesareti hem aklı olan bu milletin karşısında hiçbir fani güç tanımıyoruz. Hiç kimse bu milletle bu ülkeyle oynamaya kalkmasın. Buradan bir kez daha haykırıyoruz, başaramayacaksınız, milletimizi bölemeyeceksiniz, bayrağımızı indiremeyeceksiniz, ülkemizi yıkamayacaksınız. Çünkü biz Türkiyeyiz, çünkü biz Müslümanız”.

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ