5951 görüntülenme07 Nisan 2020
Adana’da elektriği kesilen Petshop’ta canlı hayvanlar ölürken dükkan sahibine yetkililer tarafından Enerji Bakanlığının 2000 TL ve üzeri tüm işletmelerin elektriğinin kesilmesi talimatını aldıklarını söylediği iddia edildi. Bu haber yayınladıktan sonra elektrik geri açıldı.

GÖRÜNTÜLERİ ÇEKTİ YAYINLADI
Adana’da bir Petshop’un elektrikleri, dükkan sahibinin elektriklerin kesilmesi durumunda dükkandaki canlı hayvanların öleceğini söylemesine rağmen yetkililer tarafından kesildi. Bu durum üzerine Enerji Sa Toroslar A.Ş’den yetkili bir kişiyle görüştüğünü iddia eden dükkan sahibi, yetkililerin kendisine Enerji Bakanlığı tarafından 2000 TL ve üzeri tüm işletmelerin elektriğinin kesilmesi talimatını aldıklarını söylediğini iddia etti. 

OLAY DUYULDU ELEKTRİK GERİ GELDİ
Vatandaşın elektriğinin 3 ay boyunca kesilmeyeceği açıklamasına rağmen Adana’da canlı hayvanların öleceği söylenmesine rağmen petshop dükkanının elektriğinin yetkililer tarafından kesildiği ve dükkan sahibine Enerji Bakanlığının talimatının olduğu söylenmişti. Haber sonrası, elektrik idaresi vatandaşın elektriğini tekrar açtı.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ