66600 görüntülenme06 Mayıs 2018
“ERDOĞAN'DAN AKP'LİLERE KALKIN-OTURUN TALİMATI”

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan'ın, partisinin 6. Olağan Kongresi'nde salonda bulunan partililere yönelik 'kalkın-oturun' talimatı dikkat çekti. 

GÖRÜNTÜLERDE ERDOĞAN 'ŞÖYLE BİR YAĞA KALKIN BAKALIM" DİYOR... ARDINDAN DA "MAŞALLAH" DEYİP OTURABİLİRSİNİZ" DİYOR...

AKP KONGRESİ

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul 6. Olağan Kongresi'nde partisinin seçim manifestosunu açıkladı. Erdoğan’ın konuşmasından öne çıkan başlıklar şöyle:

“KURULACAK YENİ FABRİKALARIMIZ VAR”

“Şimdi yeni bir yolun başlangıcındayız. İşlenecek bereketli topraklarımız, yetiştirilecek yavrularımız var. Açılacak yeni hastanelerimiz, kurulacak yeni fabrikalarımız var. Kol kanat gerilecek mazlum vatandaşlarımız var. Her türlü ayrımcılıkla mücadele ederek önlerini açtığımız çalışma hayatında görev bekleyen kadınlarımız var.” dedi.

“BÜYÜYECEK EKONOMİMİZ VAR”

“Yasamayı daha itibarlı, yürütmeyi, yargıyı daha bağımsız hale getirecek. Tam kuvvetler ayrılığı ile meclis yasa yapmaya ve hükümeti denetlemeye, yargı da bağımsız biçimde adaletin tecellisine odaklanacak. Hızlı karar ile ekonomik büyüme ivme kazanacak.”

“NE SÖZ VERDİYSEK YAPTIK”

“Ekonomik kalkınma yolunda taş üstüne taş koyan herkes başımızın tacı olmaya devam edecek. Yatırımcısından esnafına ülke ekonomisine katkıda bulunan kim varsa bizi yanında bulacak. Dünyadaki korumacı ekonomi dalgasına rağmen Türkiye'nin rekabetçi ve dışa açık yapısı sürecek. Biz bugüne kadar hangi sözü verdiysek yerine getirdik. Aynı şekilde devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: iha/ sözcü/ yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ