Genel
01 Şubat 2018 ( 8575 görüntülenme )

ERDOĞAN AÇIKLADI... YENİ İTTİFAK!..

ERDOĞAN: BAŞKA PARTİLER DE İTTİFAK İÇİNDE YER ALABİLİR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Belli bir mutabakata varıldı, oy pusulası üzerinde çalışılıyor. Başka partiler de ittifak içinde yer alabilir" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında parti genel merkezinde düzenlenen programa, 24 ilin milletvekilleri katıldı. Basına kapalı gerçekleşen toplantı, yaklaşık 2,5 saat sürdü. 

Programda Antalya, Bayburt, Bitlis, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, İzmir, Karaman, Kars, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Mardin, Muğla, Nevşehir, Niğde, Samsun, Siirt, Sinop, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Yozgat milletvekilleri yer aldı.

ERDOĞAN: OY PUSULASI ÜZERİNDE ÇALIŞILIYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan burada gündeme ilişkin önemli mesajlar verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKP- MHP seçim ittifakına ilişkin, "Belli bir mutabakata varıldı, oy pusulası üzerinde çalışılıyor. Başka partiler de ittifak içinde yer alabilir" dedi.

OHAL Komisyonu çalışmalarına ilişkin de açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Benim onlara güvenim tamdır. komisyon ne karar verirse versin harfiyen uygularız" açıklamasında bulundu.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ