Politika
03 Nisan 2017 ( 1847 görüntülenme )

Erdoğan'dan CHP'li BOZKURT'a ÇOK AĞIR TEPKİ!..

Erdoğan’dan Hüsnü Bozkurt tepkisi


Cumhurbaşkanı Erdoğan memleketi Rize'de düzenlenen referandum mitinginde konuştu. Erdoğan'ın hedefinde CHP'li Hüsnü Bozkurt vardı.

CHP’Lİ BOZKURT’A TEPKİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP’li Hüsnü Bozkurt’un geçtiğimiz günlerde Halk Tv’de yaptığı “Bu bir emperyal plan, Sevr nerede hazırlandıysa, BOP nerede hazırlandıysa, BOP haritası nerelerde çizildiyse, o mahfillerde hazırlanıp, Meclis' te bu metni okumadan imzalayan milletvekillerinin onayı ile milletin önüne getirildi. Bu metin bir ihanet belgesidir. 

Bu Anayasa metni bir bölünme, 1923 cumhuriyetini tasfiye metnidir. Milletimiz bu anayasanın içine gizlenmiş tuzakları bilirse % 1 bile evet çıkmaz. Bu millete güvenmek gerek. Ben eminim en az % 60-65 hayır çıkacak. 

Ama olur da evet çıkarsa kimse heveslenmesin, biz yine Samsun'a çıkarız, Amasya, Sivas, Ankara' ya geliriz, oradan İnönü, Sakarya, Dumlupınar ve İzmir' e kadar sizi de, 7 göbek sülalenizi de, bütün emperyalistleri yine denize dökeriz” sözlerine de tepki gösterdi.

Erdoğan, Bozkurt’a ” Ana muhalefetin bir milletvekili evet diyenleri denize dökmekten bahsediyor. Bu ne terbiyesizlik, haddini bil. Sen kimi nereden denize döküyorsun ya! Sana adım attırmazlar adım. Sen bu milleti ne zannediyorsun ya. Bu ne terbiyebsizlik” diye yüklendi.

Kaynak: Sözcü


Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ