20788 görüntülenme10 Mart 2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında Adana'da düzenlenen mitingde "AK Parti-MHP hep birlikte bir bütün olacağız. Zillet ittifakını çıldırtacağız. Adana'da büyükşehir ve ilçeleriyle 31 Mart akşamı zillet, illet onları ayaklarımızın altına alacağız" ifadelerini kullandı. Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkan başlıklar şu şekilde:

‘İLLET ZİLLET ONLARI AYAKLARIMIZIN ALTINA ALACAĞIZ’

“Adana'da büyükşehir ve ilçeleriyle 31 Mart akşamı zillet, illet onları ayaklarımızın altına alacağız. Cumhur İttfakı günü birlik çıkar ittifakı değildir. 3-5 belediye daha fazla kazanmak için kurulmuş değildir. Bu ittifak sokaklarda meydanlarda kurulmuştur. Bu ittifak 15 Temmuz gecesi kuruldu. Biz bu ittifakı terör saldırıları karşısında saflarımızı sıklaştırırken kurduk”.

‘ZİLLET İTTİFAKINI ÇILDIRTACAĞIZ’

“Bu siyaset meselesi değil onur meselesi. 3-5 oy için bunlara göz yumarsak evlatlarımızın bakamayız. AK Parti-MHP hep birlikte bir bütün olacağız, konsolide olacağız. Adana'da 16 belediye ile gümbür gümbür bu seçimde sandıkları patlatıyor muyuz? AK Parti-MHP hep birlikte bir bütün olacağız. Zillet ittifakını çıldırtacağız” millet ittifakına hakaret ve ithamlarını sürdürdü.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ