Politika
25 Ağustos 2019 ( 2387 görüntülenme )

Erdoğan Açtı Ağzını Yumdu Gözünü: 'BAY KEMAL BAY KEMAL'

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon'daki toplu açılış töreni vesilesiyle halka hitap etti. Erdoğan'ın konuşmasının ana hatları şöyle:

‘BAY KEMAL SEN TERÖR ÖRGÜTÜ MENSUPLARIYLA YÜRÜYEBİLİRSİN AMA…’

* Bay Kemal, sen bu terör örgütünün mensuplarıyla Ankara'dan İstanbul'a yürüyebilirsin ama bizim bu terör örgütlerinin temsilcileriyle en ufak bir dirsek temasımız olamaz. Cumhurbaşkanı olarak bugüne kadar hiçbir davetime bunları asla davet etmedim, etmem. Çünkü sizler bana bu görevi öyle verdiniz."

‘İSTANBUL’UN BÖLÜCÜ ÖRGÜTE PEŞKEŞ ÇEKİLMESİNE ENGEL OLACAĞIZ’

* Aşkı ve davası olmayanlar, şehir felaketin pençesinde kıvranırken, önceliğini tatile verebilir. Şehri sevmeyenler İstanbul sel felaketi yaşarken tatil yaptı. Bu aziz şehrin (İstanbul'un) bölücü örgütün destekçilerine peşkeş çekilmesine mani olacağız.

'KİMİN YANINDASIN?'

* Çarpık siyasi anlayışın en başında CHP ile HDP yer alıyor. Hadi, HDP terör örgütünün uzantısı olmaktan hiçbir zaman kendini kurtaramadı. Peki ama yaşını Cumhuriyet ile bir tutan CHP'ye ne oluyor?CHP, sen kimin yanındasın? Eğer 'Türkiye'nin yanında olduğunu' söylüyorsan, o zaman milletimize düşmanlık edenlerin yanında ne işin var?

‘SHP YÖNETİMİ BU GÖREVİ BIRAKSIN’

* (CHP'ye) Milletimiz sizden istiklalimizi ve istikbalimizi ilgilendiren konularda yuvarlık laflar değil, delikanlıca tavır bekliyor. CHP yönetimine, evlatlarına bir utanç değil, şeref mirası bırakmaları çağrısında bulunuyorum. Kazandığınız üç beş belediye sizi yanıltmasın.”

Kaynak: Sputnik News

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ