Fox TV sunucusu Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İstanbul’da geçersiz oyların sayımı ile ilgili yaptığı açıklamaya tepki göstererek, “Bir lider, ülkenin beka sorunu iddiasını kendi sözleriyle ancak bu kadar çürütebilirdi” dedi.

Fox TV sunucusu ve gazeteci Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Rusya ziyareti öncesi Atatürk Havalimanı’na İstanbul’daki geçersiz oyların sayılması ile ilgili yaptığı açıklamalara tepki gösterdi.

PORTAKAL: ‘GÖRDÜNÜZ MÜ KİMİN BEKASIYMIŞ’

Twitter hesabından bir paylaşım yapan Portakal, “Dinleyince, şimdi anlıyorsunuz asıl beka meselesi kim ya da kimler içinmiş! Bir lider, ülkenin beka sorunu iddiasını kendi sözleriyle ancak bu kadar çürütebilirdi. Beka diyerek ülke değil siyasi bir örgütlemenin geleceği anlatılıyormuş. Hayırlısı” ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da AKP’nin yaptığı itirazlar ve geçersiz oyların sayımı ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söylemişti:

ERDOĞAN ‘BU KADAR AZ FARKLA BİR SEÇİM KAZANILMAZ’

“Bu kadar az bir farkla seçimin sonuçlanması halkı rahatlatmaz. 10 milyonu aşkın seçmenin olduğu İstanbul'da kalkıp da şöyle 13-14 bin oy farkla seçimi kazandım havasına kimsenin girmeye hakkı yoktur.”

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ