Gazeteci Abdurrahman Dilipak AKP'nin son gerçekleştirdiği Kahramanmaraş mitingini paylaşırken “Bu yolda yürümeye devam ederseniz sonuç ortada.” diye yazdı.

ÜÇ YILDA ÇOK ŞEY DEĞİŞTİ
AKP ile koronavirüs aşısı ve PCR testleri yüzünden bir hayli ters düşen gazeteci Abdurrahman Dilipak aralıksız olarak hükümete yüklenmeye devam ediyor. Hükümete yakınlığıyla bilinen Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak son sosyal medya paylaşımında AKP'nin geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği Kahramanmaraş mitingini ekranlara yansıttı.

‘AKP’NİN DURUMU ORTADA, MEYDANLAR BOŞ’
AKP’nin mitinginde meydanın boş kalması dikkatlerden kaçmayarak birçok muhalif haber kuruluşunda haber olmuştu. Dilipak bu görüntüye Twitter’daki paylaşımında dikkat çekerek “Bu yolda yürümeye devam ederseniz sonuç ortada.” Diye yazdı.

VİDEO DÜŞTÜ 'FOYA ÇIKTI'
Öte yanda CHP Genel Başkan Yardımcısı ve CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kahramanmaraş Mitinginden meydanın boş olduğu fotoğraflar paylaşarak, “Televizyonların kamera oyunlarıyla kalabalık göstermeye çalıştığına aldanmayın. Gerçek bu” paylaşımı yaptı.

AKP İL BAŞKANI'NA VİDEOLU YANIT

Fotoğraflarla ilgili paylaşımının altına AKP Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel'in, söz konusu fotoğrafların miting başlamadan çekildiğini ileri sürerek “İşiniz gücünüz algı, yalan, iftira. Aziz milletimiz artık sizin yalan ve iftiralarınızdan bıktı. 20 yıldır girdiğiniz tüm seçimlerde hezimete uğramanız milletimizin yalan siyaseti değil de eser ve hizmet siyasetini tercih ettiğinin en büyük kanıtıdır” yorumu yapması üzerine bu kez CHP Mİlletvekil Ali Öztunç Görgel'i etiketleyerek Erdoğan’ın konuşma yaptığı sırada çekilmiş video görüntülerini eklediği bir paylaşım yaptı ve “Fotoğraflar ikna etmediyse al sana video. Şu 106 açılış meselesine de sonra gireceğiz. Gerçekte neler açılmış? Tek, tek görüntüleriyle…” dedi.

Kahramanmaraş'ta, 31 Mart seçimlerinde AKP’nin adayı %67,60 oy almış, 2018'deki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ise Erdoğan'a sandıktan %74,2 oy oranında oy çıkmıştı.

Kaynak: Ajanslar/ Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ