Güvenlik
13 Mart 2017 ( 39212 görüntülenme )

Dikkat!.. YUSUF HALAÇOĞLU'ndan KAMUOYUNA KRİTİK UYARI!..

Yusuf Halaçoğlu: BUNLARDAN HER ŞEY BEKLENİR


MHP’den ihraç edilen Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, referanduma ilişkin, “Bizim yarın Suriye bölgesinde savaşa girdiğimiz iddia edilip böyle bir tedbir alınabilinir mi, alınabilir, suikastler yapılabilir mi, yapılabilir yani büyük bombalar patlayabilir. Referandumun engellenmesi için yapılmayacak şey yok yani evet için her şeyi yapacaklarını düşünüyorum” dedi.

MHP’den ihraç edilen Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında MHP’den ihracına ilişkin, “Bizi atmak istiyorlardı, ‘hayır’ dediğimiz için, bundan dolayı bu işlemi uyguladılar” dedi.

"BİR ALGI OPERASYONU"

“AKP'li Hüseyin Kocabıyık’ın Hollanda ile yaşananlara ilişkin sözlerini nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusuna Halaçoğlu, 

Tabii ki zaten bir algı operasyonu bu. Çünkü bir mağduriyet ortaya çıkarmadan şu Türkiye’deki tabloyu değiştirmeleri mümkün değil. Bu sadece Avrupa’daki Türklere yönelik bir algı operasyonu değil, Türkiye için de. Çünkü milliyetçilik duygularını yabancı bir devlete karşı kullanmaya kalkışıyorlar. Ama bu millet bütün bunlara aldanmayacaktır. Başarılı olamayacaklar. Yarın zaten bunun bütün suyu da çıkar” dedi.

"BÜYÜK BOMBALAR PATLAYABİLİR"

“Daha önce suikast olabilir denilmişti, bunları nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusuna Halaçoğlu, “Bize yapılan saldırıyı normalde Ülkü Ocakları yaptı. Ben çok daha önce bir beyanatımda bunların bir hafta kala eğer evet oylarının zayıf çıkacağını hayırdan daha az çıkacağını gördükleri takdirde bir bahaneyle referandumu iptal de edebilirler demiştim. 

Yani bizim yarın Suriye bölgesinde savaşa girdiğimiz iddia edilip böyle bir tedbir alınabilinir mi, alınabilir! Suikastler yapılabilir mi, yapılabilir!..

Yani büyük bombalar patlayabilir. Referandumun engellenmesi için yapılmayacak şey yok yani evet için her şeyi yapacaklarını düşünüyorum. Yani seçimlere çok sahip çıkmamız gerektiğini de düşünüyorum” dedi.

Kaynak: Cumhuriyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ