Güvenlik
26 Kasım 2017 ( 12151 görüntülenme )

DİKKAT!.. METEOROLOJİ İKİNCİ KEZ UYARIYOR...

Yarın sabaha dikkat! 


Hafta sonu yurdun büyük bölümünde mola veren yağışlı hava pazartesiden itibaren yeniden etkilemeye başlayacak. 

Haftanın ilk günüyle birlikte yurdun batısından giriş yapacak olan yağışlar hafta ortasına kadar kar ve yağmur olarak devam edecek.

İşte Meteoroloji'nin son dakika açıklaması...

“HAFTA BOYUNCA SAĞANAK YAĞIŞ”

Yağışlı hava sistemleri birbiri ardına geliyor. Meteoroloji’nin son dakika verilerine göre yarından itibaren yurda tekrar yağışlı hava geliyor. Bu hafta Türkiye’nin tümü yağış alacak, yurdun kıyı kesimlerinde yağmur olarak görülecek olan yağışlar iç ve yüksek kesimlerde kar olarak görülecek.

"YENİ HAFTA YAĞMUR VE KARLA GELİYOR"

Meteoroloji tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin güney ve batı kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, bu sabah saatlerinden itibaren Antalya’nın batı kıyıları ile Edirne’nin güney kesimleri ve zamanla Trakya’nın batısı ile Ege ve Batı Akdeniz kıyılarının yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Genellikle sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklinde gerçekleşecek yağışların; bu sabah ilk saatlerde Antalya’nın Finike, Kumluca ve Kemer ilçelerinde kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklinde olması bekleniyor. Batı Karadeniz’in iç kesimleri ile iç bölgelerde yer yer sis ve pus hadisesi meydana geleceği tahmin ediliyor.
Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ