19733 görüntülenme12 Eylül 2020
Sözcü gazetesi yeni transferi gazeteci İsmail Saymaz'ın ilk yazısının yarın (12 Eylül 2020) yayınlanacağını hazırladığı bir tanıtım videosu ile duyurdu.

YOLUMUZ AÇIK OLSUN
İsmail Saymaz tanıtım için çekilen videoda, "Bundan böyle köşe yazılarım, özel haberlerim, araştıma ve incelemelerimle ben de Sözcü ailesindeyim. Vatandaş adına soru soracak, soruşturacak, gerçeği açığa çıkaracak. Ve hakkı yenenlerin hakkını arayacağım. Yolumuz açık olsun" ifadesini kullandı.

DÜNDAR DÖNÜYOR'

Öte yanda Usta gazeteci Uğur Dündar, kuruluş aşamasında olan Sözcü TV için İzmir'den İstanbul'a taşınma kararı aldı.Uğur Dündar'ın Sözcü TV'de ana haberi sunacağı ifade ediliyor. Uğur Dündar İstanbul'a taşınma kararını sosyal medya hesabından yaptığı şu açıklama ile duyurdu:

‘İZMİR’E VEDA’
"Çocuklarımızın eğitimi için geldiğimiz,değerli dostlar edindiğim, insanlarını çok sevdiğim güzel İzmir'e artık veda zamanı geliyor! İnşallah Ekim sonunda, doğup büyüdüğüm, hayatımın en güzel anılarıyla dopdolu kente, İstanbul'a dönüyorum. İzmir'den ayrılışın hüznüyle..."

29 EKİM’DE AÇILIYOR

Yayın hayatına başlamak için gün sayan Sözcü TV'nin yayına başlama tarihi belli oldu. Sözcü TV uzun zamandır yaptığı hazırlıkların sonuna geldi. Yayın hayatına başlamak için gün sayan Sözcü TV, 29 Ekim 2020 tarihinde yayın hayatına başlayacak. Sözcü TV'yi usta gazeteci Erdoğan Aktaş yönetecek.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ