Politika
11 Haziran 2018 ( 525 görüntülenme )

BBP'NİN AKP ADAYI KONUŞTU... 'OLSUN, AZ DA OLSA VAR'

24 Haziran seçimlerine AKP listelerinden giren Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Kandil'e yapılan operasyona ilişkin değerlendirmede bulundu.


Kandile düzenlenen hava saldırılarını değerlendiren BBP Genel Başkanı Destici, "Diyorlar ki 'Kandil’de terörist kalmadı ki'. Niye Kandil’e operasyon yapılıyor? " diyerek açıklamada bulundu. Destici, sözlerine şöyle devam etti:

"AZ DA OLSA TERÖRİST VAR"

"Bir, Kandil’de daha terör grupları var sayıları azalmış olsa da. İki, Kandil’in çok özel bir anlamı var. Kandil, PKK ve türevleri için bir sembol, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından, güvenlik güçleri tarafından en kısa zamanda ele geçirilecek ve orada ay-yıldızlı bayrağımız dalgalanacak".

"BALYOZ GİBİ İNECEK"

"Hiç merak etmesinler, Afrin-Fırat Kalkanı Harekatına gidilip operasyon yapıldıysa, Kandil’e operasyon yapılıyorsa, sıra Mahmur'a da, Sincar’a da. Yani PKK, PYD, YPG bunlar hepsi aynı zaten, neredeyse, oraya Türk Silahlı Kuvvetleri, Mehmetçiğin gücü balyoz gibi inecek ve hepsini mahvedecek, yok edecek ve ne içeride, ne dışarıda bir tane terörist kalmayacak Allah’ın izniyle."

kaynak:yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ