Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu bugün düzenlediği basın toplantısıyla yeni kurulan Gelecek Partisi'ni tanıttı. Basın toplantısının en çok konuşulan ismi ise, partinin en genç Kurucular Kurulu Üyesi İsmail Günaçar oldu.

DAVUTOĞLU’NUN EN AZINDAN DİPLOMASI VAR

Günaçar'ın "Davutoğlu'nun Erdoğan'dan farkı sizce ne olacak?" sorusuna verdiği "Davutoğlu bilime önem veren birisi, en azından diploması var kendisinin. Bizim gençlerimize sahip çıkan ve dünyaca tanınan biri olduğu için bize liderlik yapabilecek birisi" yanıtı gündem oldu.

CUMHURBAŞKANI BAŞDANIŞMANI: ‘FETÖCÜ ARSLAN’IN VEKİLİ BU’

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mücahit Küçükyılmaz, Gelecek Partisi Kurucular Kurucu Üyesi İsmail Günaçar'ın "Davutoğlu bilime önem veren birisi, en azından diploması var kendisinin" ifadesine tepki gösterdi. Küçükyılmaz, firari Adem Yavuz Arslan'ın "En azından Davutoğlu'nun gerçek bir diploması var" paylaşımını ve Gelecek Partisi'nin kurucuları arasında yer alan İsmail Günaçar'ın "En azından diploması var kendisinin" sözlerini paylaşarak şu ifadeyi kullandı:

‘FETÖCÜ ARSLAN’IN VEKİLİ BU’
"FETÖ’cü Adem Yavuz Arslan Türkiye’ye gelemeyince vekil olarak bu arkadaşı göndermiş."

CUMHURBAŞKANI AVUKATI: ‘BU TERBİYESİZLER Mİ İKTİDAR OLACAKSINIZ’
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Mustafa Doğan İnal da "Davutoğlu’nun en genç Kurucular Kurulu Üyesi: Davutoğlu’nun en azından diploması var... Yazıklar olsun, bu terbiyesizlerle mi iktidar hedefliyorsunuz? Bir bölenden başka özelliğiniz yok,mevcut muhaliflerin aynısısınız,zerre bir ehemmiyetiniz olmayacak gözümüzde" görüşünü dile getirdi.

Kaynak: Sputnik News

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ