Genel
31 Mart 2017 ( 145612 görüntülenme )

AKŞENER'e LÜLEBURGAZ'DA ŞOK MÜDAHALE!.. ODAYA KAPATTILAR!..

AKŞENER HALKLA BULUŞMASIN DİYE KAPIYI ÜZERİNE KİLİTLEDİLER

Referandum çalışmalarına Lüleburgaz'da devam eden MHP Genel Başkan adayı Akşener'e skandal bir uygulamada bulunuldu. 

Toplantı salonu, kalabalıktan dolayı etkinliği dışarıda yapmak isteyen Akşener'in üzerine kilitlendi.

Gittiği her il ve ilçede saldırı ve engellemeyle karşılaşan MHP Genel Başkan adayı Meral Akşener'e bir engelleme de Kırklareli'nin Lüleburgaz İlçesi'nde geldi. 

"KAPI ÜZERİNE KİTLENDİ"

Akşener'in yapacağı etkinliğe akın eden binlerce Lüleburgazlı, toplantının yapılacağını salona sığmadı. Bunun üzerine etkinliğe dışarıda devam etmek isteyen Meral Akşener, emniyet yetkilileri tarafından engellendi.Emniyet yetkilileriyle yapılan görüşmelerden sonuç çıkmayınca, Akşener etkinliğine toplantı salonunda devam etmek zorunda kaldı.

MHP Genel Başkan adayı Akşener'in konuşma yapmaya başlamasıyla birlikte, toplantı yaptığı salonun kapısı kilitlendikten sonra kepenkleri indirildi ve dışarıda Akşener'i bekleyen binlerce vatandaş dağıtılmak istendi.

"SAVCI TALİMATIYLA AKŞENER ODAYA KAPATILDI"

Toplantıya başlarken konuyla ilgili açıklama yapan Akşener, "Çok değerli Burgazlılar... Sizlerle bir arada olmak için yandım tutuştum fakat malum küçük bir salon bulundu. Dışarıda, meydanda buranın iki katı kadar Lüleburgazlı var. Hiç değilse buradaki konuşmamızın oradaki hemşerilerime ulaştırılabilmesi için yapılan bütün gayretler maalesef netice veremedi. 

Bizatihi savcının, bizatihi Emniyet'in, bizatihi Kaymakam beyin ısrarı neticesiyle şu anda kapılarımız kapalı, kilitli. 

Ben eski İçişleri Bakanı'yım, bütün polisler benim evladımdır. Şu anda dışarıdaki insanların dağılmasını sağlayabilmek için bu salona giriş çıkışları yasaklamak suretiyle kapıları kilitlediler. Allah korusun bir kaza olsa onca insanın canı tehlikede. Allah bunları bildiği gibi yapsın" ifadelerini kullandı.

Kaynak:yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ