Ana Sayfa
08 Aralık 2016 ( 2521 görüntülenme )

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip'in Skandal 10 Kasım Mesajı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip 10 Kasım mesajı yayınladı ama...
 Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında "Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal'i, ebediyete irtihalinin 77. yıldönümünde saygıyla yad ediyorum. Tüm dünyanın takdirini kazanmış istisna şahsiyetlerden biri olan Gazi Mustafa Kemal, başkomutan olarak elde ettiği zaferler ve banisi olduğu Cumhuriyetimiz ile saygın bir lider olarak tarihe ismini yazdırmıştır" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında, "Gazi Mustafa Kemal'in 'En büyük eserim' dediği ve gelecek nesillere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti'ni, ecdadımızdan aldığımız güç ve ilhamla daha ileriye taşımak, daha güçlü, daha müreffeh bir ülke haline getirmek için mücadele ediyoruz.

Türkiye, demokraside ve kalkınma mücadelesinde, özellikle son 13 yılda çok önemli mesafe kat etmiştir. Bununla birlikte, coğrafyamızdaki bin yıllık varlığımızın her anında olduğu gibi bugün de, milletimizin birliğine, ülkemizin bütünlüğüne yönelik saldırılarla karşı karşıyayız.

Ülke ve millet olarak, varlığımıza yönelik tehditlerin üstesinden gelmek için yürüttüğümüz mücadelede verdiğimiz kayıpların, özellikle de şehitlerimizin acısını yüreğimizde taşıyoruz.

Bu saldırılar karşısında, "Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet" ilkesi etrafında sürdürdüğümüz mücadelenin başarıya ulaşacağından asla şüphemiz yoktur. Gazi Mustafa Kemal, bu milletin en zor zamanında liderlik ettiği istiklal ve istikbal mücadelemizi başarıya ulaştırmıştı" ifadelerine yer verdi.
"MİNNETLE YAD EDİYORUM"

"Biz de bugün, ülkemizde ve bölgemizde yaşanan olaylar karşısında aynı dirayetle hareket ediyoruz, etmeye devam edeceğiz" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında şu ifadelere yer verdi:

Milletimizle birlikte, bir olarak, iri olarak, diri olarak, kardeş olarak, hep birlikte Türkiye olarak 2023 hedeflerimiz istikametinde mücadelemizi sürdürmekte kararlıyız. Bu düşüncelerle, vefatının 77. yıl dönümünde, Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı, Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları ile tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha rahmetle, minnetle yad ediyorum."(DHA)

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 10 Kasım mesajı böyle...
Bu mesajda ATATÜRK yok!


Hatırlıyoruz da bir zamanlar Erdoğan "Türk olmaktan gocunmuyorsanız kendinize TÜRK diyebilirsiniz" demişti...

Ardından aynı siyaset sahiplerinden olan Aziz Pabuşçu "AKP sayesinde TÜRK olmaktan kurtulduk" demişti...

Sonra peş peşe aynı zihniyet sahiplerinden mesajlar gelmeye başladı: "TÜRK diye bir ırk yoktur, Ege'deki TÜRK şehitlikleri düzmecedir" gibi...

İşte bugün de Erdoğan Gazi Mustafa Kemal diyor ama ATATÜRK demiyor!

Oysaki ATATÜRK Gazi Mustafa Kemal'in SOY ADIDIR yani TÜRKLERİN ATASI!

Ve bu soy adı TBMM tarafından verilmiştir
.

Hal ve gerçek bu iken, bugün Cumhurbaşkanlığı koltuğundaki Recep Tayyip'in ısrarla ATATÜRK ve TÜRK adını kullanmaktan kaçınması akla kötü şeyler getiriyor...

İnsan ister istemez bu "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip'in TÜRK ve ATATÜRK'le bir sorunu mu var ve nedir bu sorun" gibi soruların arka planını araştırmaya sevk ediyor...

Sahi konu açılmışken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip acaba hangi tarikattan, bunu hiç düşündünüz mü?..

Belki aklınıza "neden Recep Tayyip" dediğimiz ve neden Erdoğan soy adını kullanmadığımız" gelebilir...

Gazi Mustafa Kemal'in soyadı ATATÜRK'ü anmayanın gün gelir kendisi de soyadı ile anılmaz ve kendisine "Recep Tayyip" denilir...


Erdal Sarızeybek

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tvfran
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ