22190 görüntülenme 09 Ocak 2022
Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün sanatçılarla ilgili yaptığı yorum gündemdeki yerini koruyor.

ÜNLÜ SANATÇILARDAN PEŞ PEŞE KLİP
Ünlü'nün sözlerini beste haline getiren Haluk Bilginer ve Oyun Atölyesi, çektikleri eğlenceli video ile sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Son olarak oyuncu Gonca Vuslateri de Cübbeli Ahmet'in "Öp beni, yut beni, yala beni" sözlerinden uyarlanan şarkıda dans etti.

CÜBBELİ SANATÇILARI AĞIR ELEŞTİRMİŞTİ 'ÖP BENİ YALA BENİ YUT BENİ'
Ahmet Mahmut Ünlü’nün (Cübbeli Ahmet Hoca) bir konuşmasında geçen "Şarkıcı çıkıyor, ‘1.400 tane eserim var’ diyor. Çalakalem yazmış bir şeyler, manyak manyak manyak şeyler. Ne kadar salak manyak aptal varsa müşteriler. Milyonlar satıyormuş. Mevzu ne? Öp beni, yut beni, yala beni, şap beni, şup beni… Manyak manyak işler" sözleri, sosyal medyanın gündeminde olmayı sürdürüyor.

İLK KLİP HALUK BİLGİNER VE EKİBİNDEN
Haluk Bilginer ve Oyun Atölyesi ekibi, bu sözlerden yola çıkarak konuşmayı ti'ye alan bir video klip hazırlamış, klip kısa sürede sosyal medyada binlerce paylaşım almıştı. Ekip elindeki enstrümanlarla viral olan uyarlamayı seslendirirken Bilginer de şarkıya eşlik etmişti.

İKİNCİ KLİP MURAT DALKILIÇ
Ünlü'nün sözlerine bir yorum da şarkıcı Murat Dalkılıç'tan gelmişti. Gitarıyla objektifin karşısına geçen ünlü şarkıcı, Ünlü'nün sözlerinden yola çıkarak hazırladığı besteyi sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

VUSLATERİ'DEN 'CÜBBELİ' DANSI
Son olarak, sosyal medyada oldukça yayılan bu şarkıya Gonca Vuslateri de kayıtsız kalamadı. Eğlenceli halleriyle tanınan oyuncu, Cübbeli'nin sözlerinden yapılan şarkıda dans etti. Oyuncu o hallerini de 1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştı.

Kaynak: Cumhuriyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ