7336 görüntülenme 15 Mart 2021
TV 100'de Hande Aydemir’in sunduğu Şimdi Konuşalım programında CHP 24. Dönem Ali Özgündüz ile Siyaset Bilimci Tacettin Kutay birbirine girdi. Tartışmanın ardından Aydemir yayını kesmek zorunda kalırken CHP'li Özgündüz'ün, reklamın ardından yayını terk ettiği görüldü.

MÜCAHİT BİRİNCİ. TACETTİN KUTAY

CHP 24. Dönem Ali Özgündüz ile Siyaset Bilimci Tacettin Kutay TV 100 canlı yayınında birbirine girdi. Çıkan tartışmada zor anlar yaşayan moderatör Hande Aydemir, yayını kesmek zorunda kaldı. CHP 24. Dönem Milletvekili Ali Özgündüz, SONAR Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı, Siyaset Bilimci Tacettin Kutay, AKP'li İBB Meclis Üyesi Mücahit Birinci ve LDP eski Genel Başkanı Com Toker’in konuk olduğu programda yaşanan tartışma sosyal medyanın da gündemine oturdu.

TACETTİN KUTAY ‘PAPAZ MISINIZ’
CHP 24. Dönem Ali Özgündüz'ün "Sizin burada işiniz CHP'yi mi tartışıyoruz?" sözlerine Tacettin Kutay, "Size ne beyefendi ne konuşacağımdan? Size günah mı çıkartıyoruz? Papaz mısınız siz?" diye yanıt vermesi sonrası ortalık karıştı. CHP'li Özgündüz de "Papazın şimdi bilmem neyi diyeceğim de... Konuşturma şimdi beni" dedi. Tacettin Kutay da "Her hafta beni nereden buluyor bunlar ya" diyerek Özgündüz'ün sözlerine tepki gösterdi.

BİRİNCİ DE DEVREDE
Daha sonra ise Ali Özgündüz, "Karşıma bu tür adamları çıkarmayın. Benim dengim olan siyasetçi çıkartın diye ısrarla söyledim. Sizin derdiniz CHP'yi tartışmaksa, ben müsade alayım siz tartışın kendi başınıza " diyerek programın sunucusu Hande Özdemir'e seslendi. AKP'li Mücahit Birinci de Özdemir'e "Bu nasıl tavır ya! 'Benim karşıma bu tür adamları çıkarmayın...' Nasıl tavır? Siz kim oluyorsunuz?" diyerek CHP'li Özgündüz'e tepki gösterdi.

CHP’Lİ ÖZGÜNDÜZ YAYINI TERK ETTİ
Daha sonra ise Ali Özgündüz, Tacettin Kutay'ın "Ya bir dahaki seçimde vekil olmak istiyor, vekil yapmadılar. O yüzden kendini Don Kişot yaptı" sözlerine "Bu adama müdahale edin. Böyle hadsiz insanlarla beni muhattap etmeyin" diyerek tepki gösterdi. Yaşanan sert tartışmanın ardından programın sunucusu Hande Aydemir, canlı yayına reklam arası verdi. CHP'li Özgündüz'ün de verilen reklam arasının ardından yayını terk ettiği görüldü.

Kaynak:Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ