Politika
12 Ocak 2020 ( 5601 görüntülenme )

Büyük Öngörü: 'Yeni Cumhurbaşkanı Kim Olacak'

Yeniçağ gazetesi yazarı Burhan Ayeri, önceki gün çok dikkat çeken bir yazı kaleme aldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni Ekrem İmamoğlu’nun kazanacağını önceden bildiğini belirten Ayeri, okuyucularına bu sefer de Türkiye’nin yeni Cumhurbaşkanı’nın Ekrem İmamoğlu olacağını duyurdu. İşte Ayeri’nin yazısından o satırlar:

‘İMAMOĞLU KAZANIR DEDİM, KAZANDI’

“Daha yakın zamana gelince Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul belediye başkan adaylığını hatırlayın. Kılıçdaroğlu tebliğ etmeden 17 gün önce "İstanbul'da Ekrem İmamoğlu kazanır" şeklindeki öngörümü, bu köşede okudunuz. İzmir'de İhsan Alyanak'ın Osman Kibar, İstanbul'da Nurettin Sözen'in Bedrettin Dalan'ı indirişlerini de yorumuma ekledim.”

‘ŞİMDİ DE YENİ CUMHURBAŞKANI İMAMOĞLU OLACAK DİYORUM, HEM DE AÇIK ARAYLA’

İmamoğlu'nun ilk seçimde elde ettiği 13 binlik farkı da anımsayın. İkinci kez sandığa gidildiğinde ise "fark daha da açılacak" diyen de bendim. İmamoğlu bu kez Binali Yıldırım'a uzak ara yapmıştı; 806 bin... Şimdi hassas soruyu duyar gibi oluyorum, ya Cumhurbaşkanlığı seçimi? Şu yazacaklarımı kesip bir yere saklayın: "Ekrem İmamoğlu Türkiye'nin Cumhurbaşkanı olacaktır. Hem de öyle böyle oy alarak değil."

Kaynak: Günboyu

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ