Politika
16 Kasım 2018 ( 1058 görüntülenme )

Bomba iddia!.. 'İSTANBUL'A BAKIN KİM ADAYMIŞ'

T24 yazarı Mehmet Yılmaz köşesinde dikkat çeken bir iddiayı gündeme getirdi.

İSTANBUL’DA BİLAL ERDOĞAN

Yazar Mehmet Yılmaz son günlerde Bilal Erdoğan üzerinden yürütülen kampanyaya dikkat çekerek, "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na göstereceği sürpriz aday Bilal Erdoğan mı?" diye sordu. Yılmaz'ın köşesinden ilgili bölüm şöyle;

‘MAZLUMA OYNUYOR’

“Bir arkadaşımın uyarısıyla kendime geldim: AKP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na göstereceği sürpriz aday Bilal Erdoğan mı? Son günlerde ciddi bir halkla ilişkiler kampanyası yürütüyor. Radyoda İtalyanca şarkı söyledi. Yetmedi bir de Ala Turka şarkı patlattı. Best FM’de hayat hikâyesini anlatırken 'acıların çocuğu Bilal' izlenimi yaratacak anılar da paylaştı. Ne de olsa seçmen mazlum seviyor!”

‘PROFİL YÜKSELTİLİYOR’

“Bu arada yandaş köşe yazılarında da daha görünür hale geldi. Bütün bunları bir arada düşününce sanki profilini yükseltmek için sürdürülen bir halkla ilişkiler kampanyası ile karşı karşıyayız gibi geliyor. Türkiye’de seçmenin bu durumdan çok hazzetmediğini biliyoruz. Rahmetli Aydın Menderes ve Ahmet Özal örnekleri hafızalarımızda hâlâ taze.”

‘OKÇULUKTAN ÖTE BİR İŞ’

“Onun için Erdoğan da oğlunu bu yola sokar mı, yoksa şimdilik sadece damat ile mi idare eder, tahmin etmek kolay değil. Ama görünen o ki Bilal Erdoğan, 'okçuluktan' çok daha fazlasına talip gibi!”

Kaynak: T24/ gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ