Politika
03 Mart 2019 ( 4196 görüntülenme )

'BİZ TERÖRİST DEĞİLİZ' dedi... YOLA ÇIKTI!..

Antalya Komisyoncular Derneği Başkanı Nevzat Akcan, Erdoğan’ın komisyonculara yönelik ‘terörist’ söylemlerinden sonra siyasete girme kararı aldı ve Antalya Komisyoncular Derneği Başkanlığı görevinden istifa etti. Akcan, İYİ Parti’den meclis üyesi adayı oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı komisyoncular için söylediği ‘terörist' kelimesinden sonra siyasete girmeye karar verdiğini söyledi. O günlerde büyük sıkıntılar ve baskılar altında kaldıklarını belirten Akcan, şu açıklamayı yaptı;

‘BİZE TERÖRİST DEDİLER, BİZ NE YAPTIK Kİ’


“Yapılan baskılar- sıkıştırmalar bizi siyasete itti. Sivil toplum örgütlerinin konuşması istenmiyor. O yüzden dernek başkanlığından istifa ettim ve İYİ Parti'den siyasete atıldım. Tarım bitti. Üretim her geçen gün düşüyor. Ben aynı zamanda bir üreticiyim. Burada da üreticinin sesi olmak adına siyasete giriş yaptım. Bize terörist dediler, her şey dediler. Suçumuz üretmekten başka nedir.”

‘HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ’

“Ama maalesef her hakaret gördük. Onun için böyle bir karar aldım. Amacımız Aksuyu, AKP'den kurtarıp İYİ Partiye kazandırmaktır. Millet İttifakı ile birlikte hem büyükşehir, hem de, Aksu İlçemizi bu hükümetten kurtarmaktır. Aksu'da yeteri kadar değer verilemiyor. Tarım projelerimizle Aksu'yu bir tarım ilçesi haline getireceğiz. Yollara düştük. Bu sıkıntıları aşacağız” şeklinde konuştu.

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ