İktidara yakın yazarlar arasındaki tartışma devam ediyor. Bu kez Sabah yazarı Hilal Kaplan ile Yeni Şafak'ın eski yazarı Kemal Öztürk birbirine girdi.

ÖZTÜRK:’BİZE AHLAK DERSİ VERECEK SON İNSAN SİZSİNİZ’

Hükümete yakınlığıyla bilinen Sabah yazarı Hilal Kaplan bugünkü köşe yazısında Yeni Şafak'ın eski yazarı Kemal Öztürk’e yönelik eleştirilerde bulundu. Kaplan, Öztürk için “Millete ahlak satmaya çalışıyorlar” ifadelerini kullandı. Kemal Öztürk ise Twitter hesabından yanıt verdi. "Bu size ilk ve son cevap verişimdir" diyen Öztürk, “Bize adalet, ahlak ve doğruluk konusunda en son ders verecek insanlardan birisiniz” şeklinde paylaşım yaptı.

KAPLAN: ‘MİLLETE AHLAK SATMAYA KALKIYORLAR’
Hilal Kaplan köşesinde, “Ortada bariz bir 'çıkar çatışması' var ama o bunu saklamayı tercih etmiş. Nitekim o da şimdi Davutçu saflarda... Ve bu iki isim de var olan veya ellerinden giden çıkar ilişkileri sebebiyle Başkan Erdoğan'a karşı pozisyon almamış gibi millete ahlâk satmaya kalkıyor. İlke ve prensip kelimelerini dillerinden düşürmüyorlar. Ahlâk, insanın yalnız dilinde değil; esas gönlünde olacak” ifadelerini kullandı.

Kaynak:gunboyu

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ