AKP’li eski vekil Şamil Tayyar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için başlatılan sosyal medya kampanyası kapsamında yaptığı paylaşımda “Cumhurbaşkanımızla fotoğrafı olan dostlar sıraya girmiş. Çok şık. Bir de 15 Temmuz gecesi HTS kayıtlarımızı paylaşma imkanımız olsa, ne iyi olurdu, sevgimizi taçlandırırdık” dedi.

ŞAMİL TAYYAR NE DEMEK İSTEDİ
Cumhurbaşkanı Erdoğan için başlatılan sosyal medya kampanyasında yapılan bir paylaşım dikkat çekti. Eski AKP’li vekil Şamil Tayyar, yaptığı paylaşımda 15 Temmuz gecesine dikkat çekti.Şamil Tayyar’ın yaptığı paylaşım şöyle: “Cumhurbaşkanımızla fotoğrafı olan dostlar sıraya girmiş. Çok şık. Bir de 15 Temmuz gecesi HTS kayıtlarımızı paylaşma imkanımız olsa, ne iyi olurdu, sevgimizi taçlandırırdık.”

GECE YARISI TWEET ŞOV
AKP’liler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için gece yarısı sosyal medyadan bir kampanya başlattı. “Gecenin Erdoğan fotoğrafı” etiketiyle başlatılan kampanyaya Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun gibi isimleri katıldı.

ORGANİZE İŞ
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve AKP eski milletvekili Şamil Tayyar'ın Twitter'da Trending Topic (TT) olan “#GeceninErdoğanFotoğrafı” etiketiyle yaptığı paylaşımlar dikkat çekti. Süleyman Soylu, Erdoğan fotoğrafıyla birlikte "Liderimiz... Yolun yolumuzdur" paylaşımında bulundu. Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın paylaştığı fotoğrafta da arkada Ahmet Davutoğlu'nun resminin olduğu görülürken, en sıra dışı fotoğraflardan birini ise Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank paylaştı. Varank, Erdoğan'ın eşofmanlarla basket oynadığı anları paylaştı.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ