1274 görüntülenme14 Kasım 2018
Bilal Erdoğan, Türk sanat müziği seslendirdi. Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, önceki gün En İyi FM'de Adem Metan'a konuk oldu.

ERDOĞAN’DAN TÜRK SANAT MÜZİĞİ

Programda sürprizler yaşandı. İlk olarak Bilal Erdoğan'ın İtalya'nın pop-rock yıldızı Ligabue'nin 2013'te piyasaya sürdüğü "Mondovisione" albümünün ikinci single'ı olan "Tu Sei Lei" nin seslendirdiği kayıt dinletildi. Daha sonra Bilal Erdoğan'ın Türk sanat müziği söylediği kayıt yayınlandı. 

Bilal Erdoğan'ın bu kez Artaki Candan'ın "Koklasam saçlarını bu gece ta fecre kadar" diye eserini seslendirdiği duyuldu. Radyo programcısının olduğu da yanıtlayan Erdoğan, koyu Fenerbahçeli olduğunu belirtti. 

BEST FM'DE DE İTALYANCA ŞARKI SÖYLEMİŞTİ

Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, Best FM'de Adem Metan'a konuk oldu. Program bir sürpriz ile başladı.Bilal Erdoğan'ın İtalyanca seslendirdiği şarkı dinletildi. Daha sonra radyo programcısının sorularını yanıtlayan Erdoğan, koyu Fenerbahçeli olduğunu belirtti.

FENERBAHÇELİ

Bilal Erdoğan, "Fenerbahçe'nin hayatta tribünde izleyeli üç dört yıl meydana geldi. Futbol seyircisiyim ve futbol kültürüm de iyidir. Fanatik bir taraftar değilim. İnsanların hayallerini kaptırdığında nerelere gittiğini görebiliyoruz. Ben futbolu çocuklarımla beraberce keyif alıyorum. Çocuklarım futbolu sever. Onlar da benim gibi Fenerbahçeli. Çocuklarımın Fenerbahçe taraftarı sağlamak istiyorum ve Fenerbahçeli olarak büyütmek istiyorum. Neden böyle istiyorum çünkü evde becerilmiyorsunuz.’ dedi.

Otomobil düşkünlüğüm mevcuttur var. Go-Kart binmeyi çok severim. En son Erzurum'da büyük bir oğlumla bir Go-Kart yarışı yaptıtık çok eğlenmiştik. Çocuk sahibi onlar daha sonra hız yapmamaya daha da dikkat ediyorsun "diye konuştu

Kaynak: DHA

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ